Ahşap Yontu Dersleri

Ayhan Tomak, ahşap yontu, ahşap rölyef

Ahşap Yontu Nedir?

 

Ahşap yontu, ahşap bir malzemenin iskarpela gibi kesici aletlerle oyularak ve yontularak bir desenin veya şeklin ortaya çıkarılması sanatıdır.

 

Ahşap yontu sanatı ile dilerseniz bir ağaç heykel veya ahşap obje, dilerseniz bir ahşap malzeme üzerine desen yontma veya rölyef yapabilirsiniz.

 

ahsap atolyesi ogrenciler

Ahşap Yontu Atölyesi

 

“Ahşap oymacılığını nerede, nasıl öğrenebilirim?” diyorsanız, Ayhan Tomak ahşap atölyesinde ahşap yontu dersi alabilirsiniz. Ahşap yontu seti edinmenize ilk etapta gerek yoktur. Ayhan Tomak’ın ahşap heykelleri ve fonksiyonel sanatsal objeleri ile dolu Balat’taki ahşap atölyesinde, klasik el oyması tekniklerini öğrenin, ahşap tasarımı ve ahşap obje tasarımı dersi alın.

 

Hayallerinizi gerçeğe dönüştüren mekan!

 

İster evinizde kullanacağız işlevsel bir obje, isterseniz yalnızca seyretmek isteyeceğiniz bir heykel çalışması… Hangisi olursa olsun kendi ellerinizle şekillendirip işleyeceğiniz ahşabın sıcaklığı içinizi ısıtsın istiyorsanız Ayhan Tomak Ahşap Atölyesi, ahşap yontu dersleri ile size sonsuz olanaklar sunuyor.

 

Ahşap yontu atölyelerinde rölyef, heykel, klasik el oyması başlıkları altında belirlenen kategorilerde yontu ile ilgili temel bilgilerden yola çıkılarak ileri seviye uygulamalı çalışmalar detaylandırılarak ele alınıyor.

 

Yapmanız gereken tek şey hayal etmek. Siz hayal ediyorsunuz, ahşap yontu derslerinde adım adım hayaliniz gerçeğe dönüşüyor. Detaylı bilgi için bizimle mail ya da telefon aracılığıyla irtibata geçebilirsiniz.

 

Atölye Adresi: Mürselpaşa Cad. No 111/A Balat İstanbul

 

Bilgi için:

+90 532 608 9646
tomak@ayhantomak.com